Terapia dzieci

Ofertę Centrum pomoc-psychoterapeuci.pl, której lokalizacją jest Bydgoszcz (ul.Jagiellońska 94C), kierujemy do wszystkich rodziców, którzy są zaniepokojeni zachowaniami swoich dzieci lub są niepewni swoich oddziaływań wychowawczych, a chcieliby prawidłowo wspomagać ich rozwój.

W naszej ofercie psycholog dziecięcy i terapeuci przygotowali dwie formy pracy z dziećmi: Terapia indywidualna i terapia grupowa. Każda z tych form terapii jest poprzedzona konsultacją psychologa dziecięcego z rodzicami i diagnozą dziecka, w celu ustalenia celów i odpowiedniej formy pomocy, dostosowanej do kłopotów rozwojowych dziecka.

Pracując z dziećmi Centrum pomoc-psychoterapeuci.pl umożliwiają rozwiązanie trudności dziecka. W przystępnej i dostosowanej do wieku formie (zabawa, rysunek, rozmowy), psycholog dziecięcy lub terapeuta przepracowuje z dzieckiem kłopoty emocjonalne będące często źródłem, objawów np. lęki, natręctwa, moczenie, agresja czy wycofanie. Dzieci w bezpiecznych warunkach będą mogły nabywać nowych umiejętności i kształtować odpowiednie postawy społeczne, co wzmocni ich poczucie własnej wartości. Terapia grupowa dzieci to cykl 8 spotkań po 2 godz., ilość dzieci 6-10 osób.

Specjaliści: Emilia WarylewskaMagda BorowskaLidia Szymańska