Marlena Papieska

O terapeucie

Posiadam ukończone dwie Szkoły Psychoterapii, które uprawniają mnie do prowadzenia psychoterapii. Jestem psychoterapeutą psychodynamicznym oraz certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (Certyfikat  PARPA 1091). Pracuję terapeutycznie od 2007 roku.

Swoją pracę terapeutyczną rozpoczęłam od pomagania osobom uzależnionym i ich rodzinom pracując w różnych poradniach i instytucjach. Prowadziłam psychoterapię indywidualną i grupową dla osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, hazardu, komputera, zakupów oraz ich rodzin (terapia współuzależnienia i DDA).

Obecnie, obok psychoterapii osób uzależnionych i współuzależnionych zajmuję się pomocą osobom w kryzysach, problemach emocjonalnych, problemach w relacjach z ludźmi, wypaleniu zawodowym, objawach depresyjnych, lękowych oraz innych w których zostało wykluczone podłoże somatyczne, zaburzeniach osobowości.

Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje, poprzez uczestnictwo w superwizjach oraz specjalistycznych szkoleniach dotyczących psychoterapii i pomagania.

Rejestracja / Kontakt

697 692 207

m.papieska@wp.pl