separator

Marek Sasin

O terapeucie

Marek SasinJestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień oraz psychoterapeutą humanistyczno - doświadczeniowym pracującym pod superwizją. W swojej pracy korzystam także, z podejść poznawczo – behawioralnego oraz psychodynamicznego. Najbliższe jest mi jednak podejście humanistyczne, którego osią jest bezwarunkowa akceptacja Klienta, autentyczność, pogłębiona empatia i zaciekawienie światem wewnętrznego doświadczenia Klienta.

Pracuję terapeutycznie od 2011 roku. Swoją pracę terapeutyczną rozpocząłem od pomagania osobom uzależnionych i ich rodzinom w ośrodkach stacjonarnych dla osób uzależnionych oraz w poradniach leczenia uzależnień i współuzależnienia.

Aktualnie prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową dla osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, a także od hazardu, komputera, zakupów oraz ich rodzin (terapia współuzależnienia i DDA).

Ponadto zajmuję się pomocą osobom w kryzysach i problemach emocjonalnych, zaburzeniach w relacjach międzyludzkich.

Zawodowe pomaganie innym uważam za równoznaczne z ciągłym szkoleniem się i podnoszeniem kwalifikacji. Szkoliłem się między innymi w zakresie Dialogu Motywującego, Programu Ograniczania Picia oraz Krótkoterminowej Terapii Par.

Psychoterapia jest moją pasją, podobnie jak rozwój osobisty.

Rejestracja / Kontakt

telefon793-909-943mailmareksasin@wp.pl

separator2

terapia uzależnień bydgoszcz
ul. Jagiellońska 94C, 85-027 Bydgoszcz
IV piętro (budynek obok Media Markt)
telefon2 Indywidualny kontakt z terapeutą separator2mapa